ווידוי של נערת ליווי בזמן מלחמה

Byadmin

ווידוי של נערת ליווי בזמן מלחמה

ווידוי של נערת ליווי בזמן מלחמה

הייתי בטוחה כי העבודה תרד לי, מלחמה, תחושות קשות, אנשים לא רגועים, מרגיש בעייתי קצת, חשבתי שאף אחד לא ירצה לבוא וגיליתי שזה לא בדיוק נכון. הרגשתי שזה לגמרי אחרת, פתאום התחילו להגיע אליי לא מעט גברים, חלקם לוחמים וחלקם אנשים רגילים שרצו לשבור את השגרה.

את איציק, מילואימניק ותיק הכרתי במקרה, הוא התקשר אליי וזה אותת לי שאני צריכה לחזור אליו, קבענו בדירה דיסקרטית כמו שעושות רוב נערות ליווי. הוא לא אהב לדבר יותר מדי, רק לעשות סקס וזה בסדר.

אהבתי לעשות איתו סקס, הוא היה מושך למדי, היה בו משהו כוחני ומחרמן אבל הכי אהבתי איך הוא פשוט לא מדבר, נכנס דרך הדלת, לוקח אותי בזרועותיו, מרים את הפרצוף שלי למעלה ומתחיל ללקק אותי כאילו אין מחר.

הוא אהב ללקק אותי, זה היה מחרפן אותי כי יש גברים שלא אוהבים לפנק ברמה כזאת, נשיקות, מגע, גניחות.

אחר כך הוא היה משכיב אותי על הרצפה ומפסק לי את הרגליים, מלקק אותי עוד קצת עד שאני הודפת אותו ונותנת לו גוד טיים. כמו שצריך, מלקקת לו את האיבר המושלם הזה שלו, היה לו איבר שאי אפשר לתאר אותו במילים, רק להרגיש, לטעום, לקחת את זה כמה צעדים קדימה.

הוא בפה שלי, אני מלקקת אותו בהנאה גלויה, אין לתאר את מה שאני באמת מרגישה, נערות ליווי אמורות להנות מהסקס שהן עושות? אני הדוגמא הכי טובה לזה. אני מלקקת אותו, הוא דוחף לי את הראש ואני מרגישה את האיבר שלו עמוק בתוך הפה שלי.

הוא מרים אותי, שם אותי על האיבר שלו ומתחיל לזיין אותי בחוזקה, אני מרגישה את זה, מרגישה אותו בתוכי, מתה לגמור, אבל לא נותנת לזה לקרות.

רק עוד רגע, אני רוצה שהוא יהיה בתוכי עוד קצת. אני לוקחת אותו אל חדר השינה, הוא משכיב אותי פתאום בעדינות, חודר בעדינות ואז מגביר את הקצב, פתאום הוא בתוכי, חודר כמה פעמים חזק, אני מרגישה שהוא רוצה לגמור.

הוא גומר כמו מטורף, אני אוחזת את איבר המין שלו, מלקקת אותו, לוקחת ושואבת את הזרעים האחרונים שנותרו בו.

הוא מחייך אליי, דוחף לי את הראש עוד קצת עמוק, הוא מחייך אליי ואומר לי מה חשבת? עכשיו הגיע התור שלך, עכשיו הגיע התור שלנו לטפל בך אבל כמו שצריך, כמו שאת אוהבת ויודעת שאת אוהבת.

About the author

admin administrator